Wycena nieruchomości Rzeszów

Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski to firma świadcząca usługi na terenie Rzeszowa, Przemyśla, Jarosławia, Łańcuta oraz innych miast Podkarpacia. W razie potrzeby rzeczoznawca majątkowy świadczy również swoje kompleksowe usługi na terenie całego kraju. Właścicielem firmy jest Szymon Kasperski, który posiada uprawnienia zawodowe nr 6044 w zakresie szacowania nieruchomości, które uzyskał przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju.

Wycena Nieruchomości Rzeszów swoją przestronną ofertę kieruje nie tylko do urzędów, instytucji i przedsiębiorstw, ale również do osób fizycznych. Współpraca z różnorodnymi klientami pomaga firmie ciągle się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę oraz zdobywać doświadczenie. Rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski gwarantuje swoim klientom wystawianie niezależnych opinii, które są obiektywne pod kątem rozważania sprawy. Klient może liczyć na bezpieczeństwo powierzonych danych, a także na rzetelną i przede wszystkim terminową wycenę nieruchomości, która jest dokonywana na bazie zdobytych kompetencji. Wycena Nieruchomości Rzeszów to nie tylko gwarancja satysfakcji uzyskanej ze współpracy, ale również konkurencyjne ceny.

Firma świadcząca usługi na terenie Rzeszowa specjalizuje się przede wszystkim w profesjonalnej wycenie nieruchomości niezabudowanych oraz zabudowanych, m.in. domy, mieszkania, lokale, wszelkiego rodzaju budynki usługowe itp. Rzeczoznawca majątkowy zajmuje się także wyceną nieruchomości rolnych i leśniczych, a nawet wyceną ograniczonych praw rzeczowych, np. praw związanych z rynkiem nieruchomości, naliczania opłat i odszkodowań związanych ze zmianą planu zagospodarowania, naliczania opłat cywilno-prawnych. Wycena Nieruchomości Rzeszów zajmuje się także sporządzaniem wyceny odszkodowania za wywłaszczenie nieruchomości związanego z budową lub rozbudową nowej drogi publicznej. Szymon Kasperski to firma, która zajmuje się także sporządzaniem kosztorysów w postaci operatu szacunkowego dla mieszkania, domu czy innych nieruchomości.

Zobacz również - operat szacunkowy Rzeszów