O firmie

 

 

Właścicielem firmy Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski znajdującej się w Przemyślu przy ul. Kazimierza Brodzińskiego 4 jest Szymon Kasperski – Rzeczoznawca Majątkowy posiadający uprawnienia zawodowe nr 6044 w zakresie szacowania nieruchomości, nadane mu przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju.

Nasza firma świadczy usługi na terenie Przemyśla oraz innych miast Podkarpacia, a w razie potrzeby również na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w profesjonalnej wycenie nieruchomości, o której mowa w Ustawie o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2014 r. poz. 518 ze zm.). W szczególności jest to wycena nieruchomości gruntowych niezabudowanych, nieruchomości gruntowych zabudowanych np.: domów i mieszkań, nieruchomości lokalowych, różnego rodzaju budynków, nieruchomości rolnych oraz leśnych, a także wycena ograniczonych praw rzeczowych np.: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu czy praw związanych z rynkiem nieruchomości.

Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych, jak i instytucji. Dzięki współpracy z różnymi Klientami mamy okazję ciągle się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę.

Gwarantujemy wydawanie obiektywnych i niezależnych opinii, bezpieczeństwo powierzonych nam informacji oraz terminową i rzetelną wycenę dokonywaną na bazie zdobytych kompetencji. Zapewniamy satysfakcję ze współpracy, a także konkurencyjne ceny usług rzeczoznawstwa majątkowego.