W czym się specjalizujemy?

Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług z zakresu profesjonalnej wyceny każdego typu nieruchomości: działek (leśnych, budowlanych i rolnych), domów pozostających w budowie, budynków, mieszkań, lokalów użytkowych i innych. Rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski wykonuje w formie pisemnej profesjonalny operat szacunkowy, który może mieć rangę dokumentu urzędowego. Właściciel firmy Wycena Nieruchomości Dubiecko posiada uprawnienia zawodowe nr 6044 uzyskane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju upoważniające go do wykonywania tych wiążących prawnie kosztorysów. Ustalenie wartości nieruchomości może okazać się przydatne w wielu sytuacjach, jak choćby przy ich zakupie lub sprzedaży, podziale spadku czy staraniu się o kredyt hipoteczny. Wyceniamy również prawa powiązane z rynkiem nieruchomości.

Gdzie nas znaleźć?

Usługi firmy Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski oferujemy przede wszystkim w Pruchniku, Dubiecku, Dynowie, Rzeszowie, Przemyślu, Jarosławiu, Łańcucie, Przeworsku oraz Radymnie. Jesteśmy również otwarci na współpracę z klientami z całego Podkarpacia oraz innych części Polski. Znajdujemy się w dwóch dogodnych lokalizacjach - siedziba w Rzeszowie znajduje się przy ulicy Miła 9c/8, a w Przemyślu mieści się przy ulicy K. Brodzińskiego 4. Klientom niezamieszkałym w pobliżu naszych siedzib lub po prostu preferującym inną formę kontaktu udostępniamy znajdujący się na naszej stronie internetowej formularz, telefon oraz e-mail. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytanie i udzielimy szczegółowych informacji na temat warunków współpracy z nami. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze dobro naszych klientów, zachowując oczywiście wymagane przez prawo oraz przyjęte ogólnie standardy zawodowe obiektywizm i niezależność opinii.

Operat szacunkowy Dubiecko

Wycena nieruchomości Dubiecko odbywa się w oparciu o przygotowanie profesjonalnego operatu szacunkowego będącego autorską opinią upoważnionego do jej wystawienia rzeczoznawcy majątkowego. Posiadający odpowiednie uprawnienia w tym kierunku rzeczoznawca Szymon Kasperski opracowuje dla klientów operaty szacunkowe pozostające w zgodzie z zasadami szczegółowo określonymi w Ustawie o gospodarce nieruchomościami oraz Ustawie o własności lokali. Kosztorys wykonany w tej formie zawiera dokładne obliczenia wraz z wynikiem końcowym (oszacowaną wartością rynkową nieruchomości) oraz całą niezbędną dokumentację. Może być on wykorzystywany do 12 miesięcy, jeśli w tym czasie nie uległ zmianie cel sporządzania wyceny nieruchomości oraz ważne kwestie z nią powiązane. Dokument ten może być stosowany w transakcjach handlowych, jak również do przedłożenia w sądzie (m.in. podział majątku) czy w banku (np. staranie się o przyznanie kredytu hipotecznego).

Wycena mieszkań Dubiecko

Jeśli jesteś zainteresowany wyceną mieszkania w Dubiecku bądź zlokalizowanego w innym podkarpackim mieście, skontaktuj się z firmą Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski. Nasz rzeczoznawca majątkowy dokona szczegółowych oględzin nieruchomości, zgromadzi wymaganą dokumentację i zajmie się obliczeniem wartości mieszkania w oparciu o odpowiednio dobraną do danej sytuacji metodę. Szymon Kasperski rzetelnie podchodzi do każdego zlecenia, stawiając na pierwszym miejscu dokładność, obiektywizm i bezstronność. Bierze pod uwagę wszystkie czynniki mające wpływ na wartość mieszkania, które są związane z nim samym, jego lokalizacją oraz rynkiem nieruchomości w ogóle. Są to m.in.: metraż mieszkania, jego stan techniczny, sposób wykończenia, stan prawny oraz jego położenie (odległość od centrum miasta, przystanku, sklepów, itd.). Współpracując z nami, możesz liczyć na terminowe wykonanie zlecenia i pełną dyskrecję.

Wycena domów Dubiecko

Naszymi klientami są osoby prywatne, właściciele firm oraz instytucje państwowe. Możemy dla nich wycenić różnego rodzaju nieruchomości, w tym domy jednorodzinne całkowicie wykończone albo pozostające jeszcze na etapie budowy. Wycena domu Dubiecko, jak również w innych miastach i miejscowościach, wymaga wzięcia pod uwagę licznych czynników związanych bezpośrednio z budynkiem mieszkalnym oraz działką stanowiącą samą w sobie pewną wartość. Inaczej oczywiście podchodzimy do domu, którego budowa została zakończona, a inaczej do domu wciąż pozostającego budowie. W drugim wypadku opracowywanie profesjonalnego operatu szacunkowego zawsze opiera się na wykorzystaniu metody pozostałościowej, która polega na ustaleniu wartości nieruchomości po zakończeniu budowy i odliczeniu od niej rynkowych kosztów budowy. Rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski rzetelnie realizuje każde zlecenie i precyzyjnie wykonuje obliczenia, pamiętając o zachowaniu obiektywnego spojrzenia.

Wycena działek Dubiecko

Oferujemy wycenę działek o charakterze rolnym, budowlanym i leśnym znajdujących się w Dubiecku, okolicach oraz innych podkarpackich miastach, jak również na terenie całego kraju. Wykonujemy profesjonalne operaty szacunkowe, które mogą być wykorzystywane w przypadku licznych sytuacji związanych z transakcjami handlowymi, ubezpieczeniami nieruchomości, postępowaniami sądowymi oraz ubieganiem się o kredyt hipoteczny. Nasz rzeczoznawca majątkowy dokonuje szczegółowych oględzin (wraz z opracowaniem wymaganej dokumentacji fotograficznej), analizuje aktualny rynek oraz sprawdza plany inwestycyjne dotyczące pobliskich terenów. Profesjonalna i rzetelna wycena działki Dubiecko wymaga również zapoznania się z różnymi dokumentami, jak choćby księga wieczysta, decyzja o warunkach zabudowy czy też miejscowy plan zagospodarowania przestrzeni. Wszelkie obliczenia są wykonywane w oparciu o odpowiednio dobraną metodę szacowania - w tym wypadku mogą to być podejścia porównawcze albo dochodowe. W przypadku realizacji każdego zlecenia stawiamy na pierwszym miejscu obiektywizm, dyskrecję i terminowość. Więcej informacji udzielamy osobiście, telefonicznie albo e-mailowo.

Firma Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski wykonuje również swoje usługi na terenie innych miast w województwie podkarpackim:

Kontakt

Telefon
Telefon:
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Adres
Siedziba w Rzeszowie:
ul. Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Siedziba w Przemyślu:
ul. K. Brodzińskiego 4
37-700 Przemyśl

Napisz do nas

To pole nie może być puste
To pole nie może być puste
To pole nie może być puste