Zasięg działania Wyceny Nieruchomości Dynów

Firma Wycena Nieruchomości Dynów Szymon Kasperski zadedykowała swoje usługi przede wszystkim klientom prywatnym, przedsiębiorstwom oraz instytucjom państwowym zlokalizowanym na Podkarpaciu. Jeśli jednak mieszkasz poza województwem podkarpackim, możesz napisać e-maila do firmy albo zadzwonić na podany na stronie internetowej numer, aby porozmawiać o możliwości i warunkach współpracy. Jesteśmy otwarci na wycenę każdej nieruchomości zlokalizowanej właściwie w dowolnej części Polski. Gwarantujemy profesjonalne i życzliwe podejście do każdego klienta, rzetelną i terminową realizację zlecenia oraz bezpieczeństwo przekazanych nam informacji.

Zakres usług Wyceny Nieruchomości Dynów

Wycena Nieruchomości Dynów Szymon Kasperski świadczy kompleksowe usługi związane z wyceną różnego rodzaju nieruchomości, to jest: działek, domów mieszkalnych, domów pozostających w budowie, mieszkań, nieruchomości komercyjnych oraz lokalów użytkowych. Rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski przyjmuje zlecenia od osób, które nie tylko są zainteresowane kupnem lub sprzedażą danej nieruchomości. Firma szacuje również wartość nieruchomości podczas podziału spadku na kilka osób, zajmuje się wyceną kosztów czynszu najmu oraz ustala na piśmie wartość danej nieruchomości w formie operatu szacunkowego przedkładanego do banku w przypadku starania się o kredyt hipoteczny. Profesjonalny operat szacunkowy może być wykorzystywany w wielu sytuacjach, odnośnie których gwarantujemy z naszej strony pełną poufność. Podstawą dla naszej działalności są obowiązujące aktualnie przepisy prawa (zawarte w Ustawie o gospodarce nieruchomościami) oraz współcześnie przyjęte standardy zawodowe.

Operat szacunkowy Dynów

Ważnym elementem wyceny nieruchomości jest sporządzenie jej na piśmie w formie operatu szacunkowego, czyli autorskiej opinii upoważnionego do tego rzeczoznawcy majątkowego zwierającej odpowiednią dokumentację oraz precyzyjne obliczenia wraz z uzyskanym wynikiem końcowym. Tak sporządzony kosztorys może stanowić dokument urzędowy wiążący prawnie, który można przedłożyć w sądzie, banku i innych instytucjach. Rzeczoznawca Szymon Kasperski - właściciel firmy Wycena Nieruchomości Dynów - posiada kwalifikacje i uprawnienia zawodowe nr 6044 upoważniające go do przygotowania profesjonalnego operatu szacunkowego o mocy prawnej. Możemy zagwarantować działanie zgodne z prawem, obiektywne spojrzenie na powierzoną nam wycenę nieruchomości oraz rzetelne i precyzyjne oszacowanie jej rynkowej wartości. W przygotowywanych przez nas operatach szacunkowych uwzględniane są wszystkie niezbędne dokumenty, opisy i wyliczenia wraz z uzyskanym wynikiem końcowym.

Wycena mieszkań Dynów

Możemy wycenić dla Ciebie mieszkanie znajdujące się w Dynowie i innych podkarpackich miastach oraz opracować dla niego profesjonalny operat szacunkowy. Dokument ten przydatny jest przy sprzedaży/zakupie nieruchomości, podziale majątku, sporządzaniu testamentu oraz w wielu innych sytuacjach. Cel klienta i wszelkie uzyskane informacje dotyczące danego mieszkania są u nas bezpieczne, ponieważ gwarantujemy z naszej strony pełną dyskrecję. Podczas wykonywania wyceny mieszkania w Dynowie rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski bierze pod uwagę wszystkie czynniki mające znaczenie dla rynkowej wartości danej nieruchomości. Są to m.in.: metraż lokalu, rok budowy całego budynku, standardy wykończenia, jego aktualny stan techniczny, ewentualne obciążenia oraz lokalizacja (odległość od centrum miasta, przystanku, sklepów, itp.). Do ustalenia obiektywnej wartości mieszkania pan Szymon Kasperski wykorzystuje wybrane metody i techniki szacowania, które uwzględnia w profesjonalnym operacie szacunkowym. Niezbędna jest również analiza rynku nieruchomości, co do którego posiadamy dużą i stale aktualizowaną wiedzę.

Wycena domów Dynów

Na życzenie klienta ustalamy wartość rynkową domów, które są całkowicie wykończone lub pozostają jeszcze na etapie budowy. Jeśli potrzebujesz w pełni obiektywnej i miarodajnej wyceny nieruchomości, zachęcamy do osobistego, telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z nami. Rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski dokonuje szczegółowych oględzin domu (wraz z przygotowaniem wymaganej dokumentacji fotograficznej), zapoznaje się z istotnymi dokumentami (przede wszystkim z księgą wieczystą), analizuje aktualny rynek nieruchomości oraz zaznajamia się z planami inwestycyjnymi dotyczącymi sąsiadujących z działką terenów. W przypadku wyceny domów w Dynowie i nie tylko musimy wziąć pod uwagę zarówno rynkową wartość samego domu (jego stan techniczny, standardy wykończenia, itp.), jak i wartość działki (jej wielkość, walory estetyczne, lokalizację, itp.). Oczywiście innego podejścia wymagają nieruchomości całkowicie wykończone, a innego domy w budowie. Ze względu na specyfikę tego ostatniego wymienionego rodzaju nieruchomości i nakłady finansowe wymagane do jego finalizacji wykorzystujemy tutaj metodę pozostałościową.

Wycena działek Dynów

Specjalizujemy się również w wycenie działek rolnych, budowlanych i leśnych zlokalizowanych na terenie Dynowa, innych podkarpackich miast oraz również na obszarze całej Polski. Opracowujemy profesjonalne operaty szacunkowe zawierające wszystkie wymagane przez przepisy prawa dokumenty oraz informacje. Ta opinia rzeczoznawcy majątkowego Dynów na temat szacowanej wartości rynkowej działki może być traktowana jako dokument urzędowy wiążący prawny przeznaczony do przedkładania w postępowaniach sądowych, transakcjach sprzedażowych czy też podczas starania się o udzielenie kredytu hipotecznego przez bank. Zapewniamy profesjonalizm świadczonych przez nas usług, terminowe wykonanie zlecenia oraz poufność powierzonych nam informacji. Priorytetem dla naszej firmy jest dobro klienta, które zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, zachowując niezależność opinii i obiektywne spojrzenie na każdą sprawę.

Firma Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski wykonuje również swoje usługi na terenie innych miast w województwie podkarpackim:

Kontakt

Telefon
Telefon:
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Adres
Siedziba w Rzeszowie:
ul. Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Siedziba w Przemyślu:
ul. K. Brodzińskiego 4
37-700 Przemyśl

Napisz do nas

To pole nie może być puste
To pole nie może być puste
To pole nie może być puste