Z kim współpracujemy?

Na współpracę z biurem pana Szymona coraz częściej decydują się także i osoby z całej Polski. Rzeczoznawca majątkowy Łańcut wycenia nie tylko dla większych instytucji, ale również dla pojedynczych osób. Z usług mogą korzystać wszyscy, którzy potrzebują sprzedać albo kupić działkę, dom czy lokal i nie wiedzą, jaka jest ich prawdziwa wartość rynkowa. Firma składa się wyłącznie z samych profesjonalistów, w tym z doświadczonej ale też wyszkolonej kadry, która potrafi oszacować wartość danej nieruchomości – obojętnie czy byłoby to pole gruntowne przeznaczone pod uprawę, działka, budynek, pojedynczy dom, czy mała kawalerka w bloku.

Jak można się z nami skontatkować?

Podczas współpracy z wieloma klientami firma pana Szymona wycenia działki oraz wszelkie budynki. Biuro dba o to, aby przede wszystkim klient był usatysfakcjonowany. Jeśli mieszkasz w okolicy, w tym przypadku w Łańcucie oraz w sąsiednich miejscowościach, i planujesz sprzedać działkę albo dom, umów się koniecznie na spotkanie z panem Szymonem Kasperskim, który pomoże Ci ją wycenić. A jeśli Twoje miejsce zamieszkania znajduje się na drugim końcu Polski i nie dasz rady przyjść do biura osobiście, koniecznie skontaktuj się z agencją przez telefon albo online.

Operat szaczunkowy Łańcut

Rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski, który jest właścicielem firmy Wycena Nieruchomości Łańcut Szymon Kasperski świadczącej swoje usługi na terenie Łańcuta i pozostałych podkarpackich miast, może wykonać dla Ciebie profesjonalny operat szacunkowy. Ten dokument o randze urzędowej zawiera szacowaną wartość nieruchomości przez upoważnionego do tego rzeczoznawcę wraz z jego tokiem obliczeń oraz niezbędnymi informacjami i dokumentami. Operat szacunkowy przydatny jest w wielu sytuacjach, jak choćby sprzedaż czy kupno nieruchomości. Zachowujemy niezależność opinii, podchodzimy obiektywnie do każdego zlecenia i wykonujemy kosztorys zgodnie z aktualnymi przepisami prawa oraz obowiązującymi standardami zawodowymi. Pozostajemy na bieżąco z rynkiem nieruchomości i stale poszerzamy nasze kompetencje oraz wiedzę. Opracowany przez naszego rzeczoznawcę operat szacunkowy zachowuje swoją ważność przez okres roku, jeśli w tym czasie nie uległy zmianie znaczące kwestie dotyczące danej nieruchomości, np. jej rodzaj czy przeznaczenie wykonanego kosztorysu.

Wycena mieszkań Łańcut

Oferujemy kompleksowe usługi naszej firmy związane z profesjonalną wyceną mieszkań zlokalizowanych przede wszystkim na terenie Łańcuta i innych podkarpackich miast. Możesz liczyć na pełną dyskrecję z naszej strony, kompetentne podejście do tematu i sporządzenie niezależnej opinii autorskiej. Posiadający stosowane kompetencje i uprawnienia zawodowe nr 6044 (nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju) rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski sporządza pisemnie operat szacunkowy, który może być traktowany jako dokument urzędowy wiążący prawnie. Ustalanie wartości mieszkania zlokalizowanego w Łańcucie, okolicach i nie tylko przebiega według wybranej jednej z dostępnych metod w oparciu o zgromadzone do tego celu dokumenty. Profesjonalna wycena nieruchomości Łańcut wykonywana przez pana Szymona Kasperskiego uwzględnia wszystkie czynniki wpływające na końcową jej wartość. Są to m.in.: miasto albo miejscowość (w której znajduje się dana nieruchomość), lokalizacja mieszkania, jego metraż, stan techniczny, ewentualne obciążenia i temu podobne kwestie.

Wycena domów Łańcut

Kompleksowe usługi rzeszowskiej firmy Wycena Nieruchomości Łańcut obejmują profesjonalną wycenę domów odbywającą się poprzez sporządzenie w pełni obiektywnego operatu szacunkowego. Podstawą dla naszej działalności są przepisy prawa, obecne standardy zawodowe i aktualny rynek nieruchomości, z którymi pozostajemy na bieżąco. Do ustalenia wartości nieruchomości wykorzystujemy indywidualnie dobraną do konkretnej sytuacji metodę szacowania, która zawsze polega na zgromadzeniu stosownej dokumentacji i uwzględnieniu wszystkich istotnych czynników. W tym wypadku mamy do czynienia z domem o różnym metrażu, stanie i standardach wykończenia oraz działką stanowiącą również pewną rynkową wartość. Wykwalifikowany i doświadczony rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski oferuje bezstronne spojrzenie na daną nieruchomość, podejmując się dokładnych oględzin i zgromadzenia niezbędnej dokumentacji. Zapewniamy sumienną i rzetelną realizację zlecenia we wcześniej ustalonym z nami terminie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny w wielu sytuacjach może być czas opracowania operatu szacunkowego.

Wycena działek Łańcut

Specjalizujemy się w wycenie działek budowlanych, leśnych oraz rolnych dla różnych celów: sprzedażowych, kredytowych, ubezpieczeniowych czy spadkowych. Gwarantujemy dyskrecję powierzonych nam i uzyskanych w ramach realizacji zlecenia informacji. W wycenie działek znajdujących się w Łańcucie i innych częściach Podkarpacia oraz nawet całej Polski wykorzystujemy metodę porównawczą (wartość działki jest tutaj szacowana względem podobnych do niej) albo dochodową (w tym wypadku istotny jest generowany przez działkę dochód lub możliwość takiego stanu rzeczy) - w zależności od konkretnej sytuacji. Podczas codziennej pracy naszej firmy Wycena Nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski przyświecają nam obiektywizm, niezależność opinii i dyskrecja. Przygotowujemy profesjonalne operaty szacunkowe dla działek o różnym charakterze zawierające pełny kosztorys, czyli tok naszego rozumowania wraz z szacowaną przez nas wartością działki. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, możesz spotkać się z nami osobiście w Rzeszowie (ul. Miła 9c/8) albo w Przemyślu (ul. K. Brodzińskiego 4), jak również skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego mieszczącego się na naszej stronie internetowej.

Firma Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski wykonuje również swoje usługi na terenie innych miast w województwie podkarpackim:

Kontakt

Telefon
Telefon:
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Adres
Siedziba w Rzeszowie:
ul. Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Siedziba w Przemyślu:
ul. K. Brodzińskiego 4
37-700 Przemyśl

Napisz do nas

To pole nie może być puste
To pole nie może być puste
To pole nie może być puste