Komu oferujemy swoje usługi?

Wycena Nieruchomości Rzeszów swoją przestronną ofertę kieruje nie tylko do urzędów, instytucji i przedsiębiorstw, ale również do osób fizycznych. Współpraca z różnorodnymi klientami pomaga firmie ciągle się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę oraz zdobywać doświadczenie. Rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski gwarantuje swoim klientom wystawianie niezależnych opinii, które są obiektywne pod kątem rozważania sprawy. Klient może liczyć na bezpieczeństwo powierzonych danych, a także na rzetelną i przede wszystkim terminową wycenę nieruchomości, która jest dokonywana na bazie zdobytych kompetencji. Wycena Nieruchomości Rzeszów to nie tylko gwarancja satysfakcji uzyskanej ze współpracy, ale również konkurencyjne ceny.

Czym się zajmujemy?

Firma świadcząca usługi na terenie Rzeszowa specjalizuje się przede wszystkim w profesjonalnej wycenie nieruchomości niezabudowanych oraz zabudowanych, m.in. domy, mieszkania, lokale, wszelkiego rodzaju budynki usługowe itp. Rzeczoznawca majątkowy zajmuje się także wyceną nieruchomości rolnych i leśniczych, a nawet wyceną ograniczonych praw rzeczowych, np. praw związanych z rynkiem nieruchomości, naliczania opłat i odszkodowań związanych ze zmianą planu zagospodarowania, naliczania opłat cywilno-prawnych. Wycena Nieruchomości Rzeszów zajmuje się także sporządzaniem wyceny odszkodowania za wywłaszczenie nieruchomości związanego z budową lub rozbudową nowej drogi publicznej. Szymon Kasperski to firma, która zajmuje się także sporządzaniem kosztorysów w postaci operatu szacunkowego dla mieszkania, domu czy innych nieruchomości.

Operat szacunkowy Rzeszów

Zajmujemy się profesjonalną wyceną nieruchomości na terenie Rzeszowa i innych podkarpackich miast, a także niekiedy znajdujących się na terenie całej Polski. Korzystając z naszych usług, klient może otrzymać operat szacunkowy sporządzony w formie pisemnej przez naszego rzeczoznawcę majątkowego. Operat szacunkowy to dokument urzędowy, który klienci w razie potrzeby mogą przedłożyć w sądzie lub posiłkować się nim podczas sprzedaży danej nieruchomości. W trakcie sporządzania operatu szacunkowego rzeczoznawca majątkowy bierze pod uwagę wszelkie wymagane dokumenty oraz korzysta ze swojej szerokiej wiedzy i doświadczenia, co pozwala mu na przygotowanie profesjonalnego kosztorysu. Jego sporządzenie jest oczywiście poprzedzone oględzinami, które stanowią podstawę naszej działalności i umożliwiają nam działanie zgodne z Ustawą o gospodarce nieruchomościami. Klient może oczekiwać z naszej strony pełnego obiektywizmu i rzetelności, co przedkłada się na sporządzony operat szacunkowy Rzeszów.

Wycena mieskań Rzeszów

Możemy wycenić dla Ciebie mieszkanie znajdujące się na terenie Rzeszowa lub w innym mieście, oferując przy tym pełną dyskrecję oraz obiektywne i niezależne spojrzenie na każdą sprawę. Rzeczoznawca majątkowy sporządza operat szacunkowy, który istotny jest w przypadku zakupu, sprzedaży oraz ubezpieczenia mieszkania, jak również przydzielania kredytu hipotecznego przez bank oraz spraw sądowych. Może się też przydać do innych celów, które bez obaw pozostaną tajemnicą klienta. Na wycenę danego mieszkania przez naszego wykwalifikowanego rzeczoznawcę majątkowego mają wpływ liczne czynniki, które wszystkie bierze pod uwagę podczas sporządzania kosztorysu. Są to między innymi: lokalizacja, metraż mieszkania, jego stan, sposób wykończenia czy obciążenia (jeśli takie istnieją). Olbrzymie znacznie ma również obecna sytuacja na rynku, z którą rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski zawsze pozostaje na bieżąco.

Wycena domów Rzeszów

Klienci, których interesuje wycena zarówno wykończonego domu jednorodzinnego, jak i tego pozostającego w budowie, mogą skorzystać z naszych usług oferowanych na terenie Rzeszowa i nie tylko. Jako że posiadamy dwie siedziby - w Rzeszowie i Przemyślu - bardzo łatwo skontaktować się z nami osobiście, a w razie potrzeby umożliwiamy kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Nasz rzeczoznawca majątkowy sporządzi profesjonalny kosztorys w oparciu o szczegółowe oględziny domu oraz działki, na której został on wybudowany. W tym wypadku muszą zostać wzięte pod uwagę zarówno standardy wykończenia oraz metraż domu, jak i zagospodarowanie oraz wymiary działki. Istotne są również inne czynniki, które nasz rzeczoznawca majątkowy szczegółowo analizuje, sporządzając obiektywny i profesjonalny kosztorys. Skorzystanie z usług Wyceny Nieruchomości Rzeszów sprawi, że klient zyska pewność odnośnie wartości danego domu, ponieważ każdy niezbędny w tym zakresie aspekt nie zostanie przez nas pominięty.

Wycena działek Rzeszów

Zajmujemy się również wyceną działek o różnym charakterze (budowlanych, rolniczych i leśnych). Nasz rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski dokona szczegółowych oględzin oraz wykorzysta wszystkie niezbędne informacje i wiedzę na temat aktualnej sytuacji rynkowej, co pozwoli mu na stworzenie operatu szacunkowego o randze dokumentu urzędowego. Samodzielne oszacowanie wartości działki nie daje takich możliwości oraz gwarancji jak jej wycena przez wykwalifikowanego rzeczoznawcę majątkowego. W licznych sytuacjach posiadanie profesjonalnego operatu szacunkowego jest wymagane prawnie, czym zajmuje się właśnie Wycena Nieruchomości Rzeszów. Podczas świadczenia przez nas usług przyświecają nam obiektywizm, niezależność oraz dyskrecja, na których tak bardzo zależy wszystkim naszym klientom. Ponadto standardy oferowanych przez nas usług są zgodne z zasadami zawartymi w Ustawie o gospodarce nieruchomościami.

Firma Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski wykonuje również swoje usługi na terenie innych miast w województwie podkarpackim:

Kontakt

Telefon
Telefon:
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Adres
Siedziba w Rzeszowie:
ul. Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Siedziba w Przemyślu:
ul. K. Brodzińskiego 4
37-700 Przemyśl

Napisz do nas

To pole nie może być puste
To pole nie może być puste
To pole nie może być puste