Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski

Nasza firma świadczy usługi na terenie Przemyśla oraz innych miast Podkarpacia, a w razie potrzeby również na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w profesjonalnej wycenie nieruchomości, o której mowa w Ustawie o gospodarce nieruchomościami. W szczególności jest to wycena nieruchomości gruntowych niezabudowanych, nieruchomości gruntowych zabudowanych np.: domów i mieszkań, nieruchomości lokalowych, różnego rodzaju budynków, nieruchomości rolnych oraz leśnych, a także wycena ograniczonych praw rzeczowych np.: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu czy praw związanych z rynkiem nieruchomości.

Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych, jak i instytucji. Dzięki współpracy z różnymi Klientami mamy okazję ciągle się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę.

Gwarantujemy wydawanie obiektywnych i niezależnych opinii, bezpieczeństwo powierzonych nam informacji oraz terminową i rzetelną wycenę dokonywaną na bazie zdobytych kompetencji. Zapewniamy satysfakcję ze współpracy, a także konkurencyjne ceny usług rzeczoznawstwa majątkowego.

Kontakt

Telefon
Telefon:
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Adres
Siedziba w Rzeszowie:
ul. Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Siedziba w Przemyślu:
ul. K. Brodzińskiego 4
37-700 Przemyśl

Napisz do nas

To pole nie może być puste
To pole nie może być puste
To pole nie może być puste