Firma prowadzi działalność w Jarosławiu i wielu innych miastach na Podkarpaciu oraz innych częściach kraju. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski wykonuje wyceny do sprzedaży, kupna czy zmiany nieruchomości, negocjacji, kredytów, naliczania podatków czy odszkodowań oraz na potrzeby wielu innych sytuacji, w których wymagana jest rzetelna i profesjonalna wycena nieruchomości. Firma wykonuje zlecenia terminowo i z zachowaniem pełnego obiektywizmu oraz niezależności opinii.

Rzeczoznawca Jarosław działa w branży od wielu lat i posiada liczne certyfikaty oraz uprawnienia, umożliwiające prowadzenie działalności. Firma sporządza wyceny, które mają zastosowanie w przypadku zabezpieczeń kredytów bankowych, wniesienia aportu, opłaty adiacenckiej, przekształcania spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu w nieruchomość lokalową czy też w egzekucji odszkodowań za wywłaszczenie nieruchomości związanej z rozbudową lub budową nowych dróg publicznych i wielu innych.

Oferta firmy Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski Jarosław obejmuje przede wszystkim wycenę gruntu, działek, mieszkań, lokali, domów, hipotek, spadków czy budów. Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz zdobytemu przez lata pracy doświadczeniu, rzeczoznawca zapewnia profesjonalną i obiektywną obsługę na najwyższym poziomie. Firma Jarosław posiada uprawnienia do wykonywania zawodu nr 6044, nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju. Specjaliści pracują terminowo, zapewniają poufność powierzonych im informacji i proponują usługi w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kontakt

Telefon
Telefon:
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Adres
Siedziba w Rzeszowie:
ul. Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Siedziba w Przemyślu:
ul. K. Brodzińskiego 4
37-700 Przemyśl

Napisz do nas

To pole nie może być puste
To pole nie może być puste
To pole nie może być puste