Kim są nasi klienci?

Firma prowadzi działalność w Jarosławiu i wielu innych miastach leżących na Podkarpaciu oraz w innych częściach kraju. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski wykonuje wyceny do sprzedaży, kupna czy zmiany nieruchomości, negocjacji, kredytów, naliczania podatków czy odszkodowań oraz na potrzeby wielu innych sytuacji, w których wymagana jest rzetelna i profesjonalna wycena nieruchomości Jarosław. Firma wykonuje zlecenia terminowo i z zachowaniem pełnego obiektywizmu oraz niezależności opinii.

Jakie świadczymy usługi?

Rzeczoznawca Jarosław działa w branży od wielu lat i posiada liczne certyfikaty oraz uprawnienia umożliwiające prowadzenie działalności. Firma sporządza wyceny, które mają zastosowanie w przypadku zabezpieczeń kredytów bankowych, wniesienia aportu, opłaty adiacenckiej, przekształcania spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu w nieruchomość lokalową czy też w egzekucji odszkodowań za wywłaszczenie nieruchomości związanej z rozbudową lub budową nowych dróg publicznych i wielu innych. Oferta firmy Wycena Nieruchomości Jarosław Szymon Kasperski obejmuje przede wszystkim wycenę gruntu, działek, mieszkań, lokali, domów, hipotek, spadków czy budów. Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz zdobytemu przez lata pracy doświadczeniu, rzeczoznawca zapewnia profesjonalną i obiektywną obsługę na najwyższym poziomie. Firma Jarosław posiada uprawnienia do wykonywania zawodu nr 6044, nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju. Specjaliści pracują terminowo, zapewniają poufność powierzonych im informacji i proponują usługi w bardzo atrakcyjnych cenach.

Operat szacunkowy Jarosław

Specjalizujemy się w opracowywaniu profesjonalnego operatu szacunkowego, który jest urzędowym dokumentem określającym wartość nieruchomości. Upoważniony do tego rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski wykonuje go na piśmie w oparciu o wcześniejsze oględziny, analizę aktualnego rynku oraz wszelkie wymagane dokumenty. Profesjonalny kosztorys opracowany przez Wycenę Nieruchomości Jarosław posiada moc prawną, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia zachowując pełen obiektywizm i niezależność opinii. Podstawą dla operatu szacunkowego są zasady zawarte w Ustawie o gospodarce nieruchomościami oraz Ustawie o własności lokali. Dokument ten może zostać wykorzystany do dowolnych celów klienta (np. do przedłożenia w banku w przypadku starania się o kredyt hipoteczny), które pozostaną jego tajemnicą. Zapewniamy z naszej strony poufność i rzetelną wycenę nieruchomości Jarosław - stawiamy na pierwszym miejscu dobro klienta.

Wycena mieszkań Jarosław

Oferujemy usługi z zakresu wyceny mieszkań znajdujących się na terenie Jarosławia, Rzeszowa, Przemyśla i innych podkarpackich miast. Współpracujemy również z klientami posiadającymi nieruchomości rozmieszczone w różnych częściach kraju. Wykwalifikowany i uprawniony do tego rzeczoznawca majątkowy może sporządzić dla Ciebie profesjonalny operat szacunkowy, który będzie miał wymaganą w wielu sytuacjach moc prawną. Całkowicie obiektywna i precyzyjna wycena mieszkania Jarosław odbywa się po dokonaniu oględzin, analizie rynku nieruchomości, uwzględnieniu warunków lokalizacyjnych oraz zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji. Rzeczoznawca wybiera jedną z powszechnie stosowanych metod wyceny, która będzie najodpowiedniejsza w danej sytuacji, i w oparciu o nią opracowuje profesjonalny kosztorys. Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu wyceny nieruchomości, mamy niezbędny do obiektywnej ustalenia wartości mieszkania dostęp do bazy aktów notarialnych i pozostajemy na bieżąco z aktualnym rynkiem. Gwarantujemy najwyższe standardy świadczonych przez nas usług.

Wycena domów Jarosław

Możemy wycenić dla Ciebie całkowicie wykończony dom jednorodzinny oraz nieruchomość pozostającą jeszcze w budowie. Nasza kompleksowa oferta kierowana jest do osób prywatnych, firm oraz instytucji państwowych zlokalizowanych na terenie Jarosławia i nie tylko. Opracowujemy operat szacunkowy dla domów, biorąc pod uwagę wartość budynku (wykończonego lub pozostającego jeszcze w budowie) oraz samej działki wraz z jej zagospodarowaniem. Proces wyceny domu Jarosław przebiega w oparciu o odpowiednio dobraną metodę pozwalającą na obiektywne, precyzyjne i rzetelne ustalenie jego wartości. W przypadku nieruchomości pozostającej jeszcze na etapie budowy wykorzystujemy metodę pozostałościową ze względu na jej specyfikę. Rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski określa wartość domu w budowie, uwzględniając szacowaną cenę nieruchomości po zakończeniu jej budowy i koszty niezbędne do realizacji tego przedsięwzięcia. Opracowany przez nas kosztorys może bez obaw zostać przedłożony w banku w celu przydzielenia kredytu hipotecznego (koniecznego do wykończenia domu).

Wycena działek Jarosław

Firma Wycena Nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski świadczy swoje usługi również na terenie Jarosławia i innych podkarpackich miast oraz miejscowości. Specjalizujemy się między innymi w ustalaniu wartości działek o różnym charakterze (leśnym, rolniczym czy też budowlanym) i opracowywaniem dla nich profesjonalnego operatu szacunkowego w oparciu o zastosowanie odpowiedniej metody szacowania. Wykwalifikowany rzeczoznawca majątkowy podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie, zachowując niezależność opinii i pełen obiektywizm. Przy wycenie działki Jarosław bierze pod uwagę wszystkie czynniki mające wpływ na jej wartość, wśród których między innymi można wymienić: jej powierzchnię, położenie, stan prawny, rodzaj gruntu oraz miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Gwarantujemy terminowość świadczonych przez nas usług oraz poufność uzyskanych informacji w ramach realizacji zlecenia. Z wielką chęcią spotkamy się z Tobą osobiście w jednej z naszych siedzib (Przemyśl oraz Rzeszów) i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Mając na uwadze komfort i potrzeby klienta, jesteśmy również dostępni pod telefonem lub w kontakcie e-mailowym.

Firma Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski wykonuje również swoje usługi na terenie innych miast w województwie podkarpackim:

Kontakt

Telefon
Telefon:
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Adres
Siedziba w Rzeszowie:
ul. Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Siedziba w Przemyślu:
ul. K. Brodzińskiego 4
37-700 Przemyśl

Napisz do nas

To pole nie może być puste
To pole nie może być puste
To pole nie może być puste