Gdzie nas znajdziesz?

Oprócz Przeworska, główne siedziby firmy znajdują się w Przemyślu przy ulicy K. Brodzińskiego 4, w Rzeszowie przy ulicy Miłej 9c/8, zapewniające obsługę w w Łańcucie, Jarosławiu, Radymnie, Dubiecku, Dynowie oraz Pruchniku. Biura oferują pomoc z zakresu szacowania wybranych przez klientów nieruchomości. Wybierając sprawdzonego rzeczoznawcę majątkowego, w tym przypadku firmę pana Szymona Kasperskiego, masz pewność, że wycena nieruchomości Przeworsk będzie profesjonalna, obiektywna i rzetelna. Zachęcamy do spotkania się z nami osobiście - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące realizacji danego zlecenia i szacowanego terminu jego wykonania, jak również zakresu usług naszej firmy. Jesteśmy również otwarci na kontakt telefoniczny, e-mailowy lub przy użyciu formularzu kontaktowego znajdującego się na naszej stronie www.

Jaki jest zakres naszych usług?

Firma Wycena Nieruchomości Przeworsk Szymon Kasperski współpracuje z osobami prywatnymi, jak również z przedsiębiorstwami oraz instytucjami państwowymi. Ich nieruchomości znajdują się nie tylko na terenie województwa podkarpackiego, ale również w pozostałych częściach Polski. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu wyceny różnego rodzaju nieruchomości: domów jednorodzinnych, domów w budowie, mieszkań, działek, nieruchomości komercyjnych czy też lokalów użytkowych. Opracowujemy profesjonalny operat szacunkowy będący obiektywną i bezstronną opinią autorską upoważnionego do jej wykonania rzeczoznawcy majątkowego Szymona Kasperskiego, który może mieć rangę dokumentu urzędowego. Gwarantujemy, że uzyskane przez nas informacje i powierzone nam przez klienta poufne dane pozostaną jego tajemnicą.

Operat szacunkowy Przeworsk

Szymon Kasperski - właściciel firmy Wycena Nieruchomości Przeworsk i równocześnie doświadczony rzeczoznawca majątkowy - uzyskał przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju uprawnienia zawodowe nr 6044, które upoważniają go do wykonywania wiążących prawnie operatów szacunkowych. Ten rodzaj kosztorysu może stanowić dokument urzędowy, dlatego do jego opracowania wymagane są stosowne uprawnienia. Operat szacunkowy zawiera obiektywnie oszacowaną przez rzeczoznawcę wartość danej nieruchomości wraz z tokiem obliczeń oraz całą wymaganą dokumentacją. Operat szacunkowy może być wykorzystywany do różnych celów, wśród których najczęstszymi są: spadkowe, handlowe, kredytowe czy ubezpieczeniowe. Oczywiście zapewniamy dyskrecję zatrudnionych przez nas specjalistów, niezależnie od przeznaczenia sporządzonej przez nas wyceny danej nieruchomości. Stawiamy na pierwszym miejscu dobro naszych klientów, pełny obiektywizm, bezstronność oraz rzetelność. Z wielkim zaangażowaniem gromadzimy niezbędną dokumentację i indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, mając na uwadze specyfikę danej nieruchomości oraz możliwości sąsiednich terenów.

Wycena mieszkań Przeworsk

Oferujemy usługi wykwalifikowanego rzeczoznawcy majątkowego Szymona Kasperskiego z zakresu wyceny mieszkań w Przeworsku, Przemyślu, Rzeszowie i tych zlokalizowanych w innych częściach Podkarpacia oraz całej Polski. Wykonujemy profesjonalny kosztorys wraz z ustaleniem wartości konkretnej nieruchomości w oparciu o przepisy zawarte w Ustawie o własności lokali i Ustawie o gospodarce nieruchomościami. Proces wyceny mieszkania realizowany przez firmę Wycena Nieruchomości Przeworsk Szymon Kasperski odbywa się na podstawie odpowiedniej dla danej sytuacji metody szacunkowej. Zgromadzenie niezbędnej do opracowania operatu szacunkowego dokumentacji poprzedzone jest dokładnymi oględzinami i zapoznaniem się z wszystkimi niezbędnymi nam kwestiami. Wycena mieszkania opracowana przez naszego rzeczoznawcę majątkowego zawiera szczegółowe obliczenia, stosowną dokumentację, w tym fotograficzną, oraz opis samej nieruchomości. Zapewniamy nasze zaangażowanie, rzetelność oraz terminowość.

Wycena domów Przeworsk

Podejmujemy się wykonania wycen różnego rodzaju nieruchomości, które opierają się na sporządzeniu profesjonalnego operatu szacunkowego zgodnego z przepisami prawa. Szacujemy wartość rynkową domów jednorodzinnych, biorąc pod uwagę m.in. stan oraz metraż budynku mieszkalnego wraz z rozmiarami i walorami estetycznymi działki. W przypadku tego typu nieruchomości mamy do czynienia z działką oraz domem, które same w sobie przedstawiają pewną wartość materialną. Specjalizujemy się również w wycenie domów Przeworsk pozostających wciąż w etapie budowy, dla których operat szacunkowy jest często wymagany przez bank w przypadku starania się o przyznanie kredytu hipotecznego na wykończenie budynku. Ten rodzaj nieruchomości wymaga specjalnego podejścia do oszacowania jego wartości, czyli zastosowania metody pozostałościowej. Całą analizę przeprowadzamy przy zachowaniu pełnej obiektywności, precyzyjności obliczeń i niezależności opinii.

Wycena działek Przeworsk

Doświadczony rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski zajmuje się wyceną działek w Przeworsku, okolicach i nie tylko. Podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia, zachowując obiektywizm i bezstronność opinii. Pierwszym krokiem do ustalenia wartości rynkowej działki jest wykonanie szczegółowych oględzin wraz z przygotowaniem dokumentacji fotograficznej. W kolejnym etapie dokonujemy aktualnej analizy rynku nieruchomości i zapoznajemy się z okolicą działki wraz z ewentualnymi planami inwestycyjnymi związanymi z pobliskimi obszarami. Zawsze dokładnie zaznajamiamy się z całą niezbędną nam do ustalenia wartości rynkowej działki dokumentacją, w tym przede wszystkim z księgą wieczystą. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje działki budowlane, leśne oraz rolne. Do każdego ich rodzaju podchodzimy zgodnie z prawem i przyjętymi obecnie standardami zawodowymi. Szczegóły odnośnie współpracy z nami ustalamy indywidualnie podczas osobistego spotkania lub ewentualnie drogą telefoniczną bądź e-mailową.

Firma Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski wykonuje również swoje usługi na terenie innych miast w województwie podkarpackim:

Kontakt

Telefon
Telefon:
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Adres
Siedziba w Rzeszowie:
ul. Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Siedziba w Przemyślu:
ul. K. Brodzińskiego 4
37-700 Przemyśl

Napisz do nas

To pole nie może być puste
To pole nie może być puste
To pole nie może być puste