W czym się specjalizujemy?

Przedsiębiorstwo Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski dokonuje wyceny w przypadku kupna, sprzedaży, a także zmiany nieruchomości, naliczania podatków, kredytów czy odszkodowań - czyli w sytuacjach, przy których wymagana jest profesjonalna wycena nieruchomości. Firma działa rzetelnie, dlatego wszelkie zlecenia są wykonywane terminowo i z zachowaniem niezależności opinii oraz pełnego obiektywizmu. Wieloletnie doświadczenie w branży Wycena Nieruchomości Przemyśl jest potwierdzone licznymi certyfikatami oraz uprawnieniami związanymi z prowadzeniem własnej działalności. Wycena nieruchomości Przemyśl zajmuje się również sporządzaniem kosztorysów w postaci operatu szacunkowego dla działki, mieszkania, domu, a nawet innych nieruchomości. Przedsiębiorstwo współpracuje z różnymi instytucjami, m.in. urzędami, przedsiębiorstwami czy bankami.

Czym się wyróżniamy?

Rzeczoznawca nieruchomości sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom, ponieważ zapewnia poufność informacji, swoje obowiązki wykonuje rzetelnie i terminowo, jak również sporządza profesjonalne dokumentacje umożliwiające dalsze działania administracyjne. Kompleksowa oferta pozwoli skorzystać klientom w jednym miejscu z wielu usług, dzięki czemu zaoszczędzą czas. Wycena nieruchomości Szymon Kasperski wykonuje dla klientów wyceny nieruchomości na terenie Przemyśla, Rzeszowa, Jarosławia, Dynowa oraz innych miejscowości znajdujących się w województwie podkarpackim.

Operat szacunkowy Przemyśl

Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu usług związanych z profesjonalną wyceną nieruchomości na terenie Przemyśla, Rzeszowa oraz innych podkarpackich miast. Wykwalifikowany i doświadczony rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski sporządza dla swoich klientów operat szacunkowy Przemyśl, dla którego podstawą są dokładnie sprecyzowane zasady mieszczące się w Ustawie o gospodarce nieruchomościami. Operat szacunkowy stanowi wiążący prawnie dokument urzędowy, który może być wykonany wyłącznie przez upoważnioną do tego osobę. Stosowane uprawnienia w tym kierunku posiada Szymon Kasperski podchodzący obiektywnie i sumiennie do każdego zlecenia. Przygotowywanie kosztorysu nieruchomości odbywa się po wcześniejszych oględzinach, dokonaniu analizy aktualnego rynku nieruchomości i przy uwzględnieniu wszystkich wymaganych dokumentów. Opracowany przez nas operat szacunkowy może zostać wykorzystany między innymi do sprzedaży lub kupna nieruchomości, w celach skarbowo-podatkowych oraz do przedłożenia w banku w przypadku starania się o udzielenie kredytu hipotecznego.

Wycena mieszkań Przemyśl

Zajmujemy się wyceną mieszkań w Przemyślu i w innych podkarpackich miastach, a w wyjątkowych sytuacjach świadczymy również nasze usługi na terenie całego kraju. Wycena nieruchomości Przemyśl odbywa się w formie pisemnej poprzez sporządzenie profesjonalnego operatu szacunkowego mającego moc prawną. Dokument ten opracowany wedle zasad zawartych w Ustawie o własności lokali i Ustawie o gospodarce nieruchomościami przez uprawnionego do tego rzeczoznawcę majątkowego jest przydatny i czasami również konieczny w wielu sytuacjach, jak choćby sprawy sądowe czy przydzielanie kredytu hipotecznego przez bank. Gwarantujemy naszym klientom pełną dyskrecję, obiektywizm i rzetelność. Podczas wyceny danego mieszkania rzeczoznawca majątkowy bierze pod uwagę wszystkie niezbędne kryteria decydujące o jego wartości, jak choćby: lokalizacja, ewentualne obciążenia, wygląd i stan nieruchomości oraz jej metraż. Terminowo realizujemy każde zlecenie w oparciu o odpowiednio wybraną metodę szacowania wartości mieszkania.

Wycena domów Przemyśl

Nasze kompleksowe usługi z zakresu wyceny domów w Przemyślu i w innych podkarpackich miastach zostały skierowane do klientów prywatnych, firm oraz instytucji państwowych. Wyceniamy zarówno wykończone domy, jak i te pozostające jeszcze na etapie budowy, sporządzając pisemnie profesjonalny kosztorys wiążący prawnie. Przy szacowaniu wartości domu rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski bierze pod uwagę wszystkie aspekty konieczne do ustalenia całkowicie obiektywnej jego ceny. Są to m.in: metraż domu, jego stan, sposób wykończenia, obciążenia (w przypadku istnienia takowych), lokalizacja, wielkość działki oraz ewentualne jej zagospodarowanie. W przypadku wyceny domu rzeczoznawca ma do czynienia z nieruchomością znajdującą się na działce, która sama w sobie stanowi pewną materialną wartość. Korzystający z naszych usług klient może liczyć na dochowanie z naszej strony tajemnicy oraz rzetelne i terminowane wykonanie zlecenia. Posiadamy stosowne kwalifikacje, pozostajemy na bieżąco z aktualnym rynkiem nieruchomości i działamy zgodnie z prawem, zachowując niezależność opinii oraz pełen obiektywizm.

Wycena działek Przemyśl

Możemy zająć się dla Ciebie profesjonalną wyceną działki zlokalizowanej na terenie Przemyśla, Rzeszowa, jak również pozostałych podkarpackich miast i miejscowości. Szacujemy wartość działek rolnych, budowalnych oraz leśnych w oparciu o odpowiednio dobraną metodę - porównawczą albo dochodową. Pierwsze wymienione podejście bazuje na porównaniu wartości działek o podobnych cechach do aktualnie wycenianej. Metoda ta jest wybierana zazwyczaj wtedy, gdy podobne działki były już przedmiotem rynku obrotowego. Drugie podejście natomiast związane jest z generowaniem przez działkę dochodu lub możliwością jego generowania. Nasz wykwalifikowany rzeczoznawca majątkowy podchodzi rzetelnie i obiektywnie do każdego zlecenia, dokonując dokładnych oględzin działki, analizując aktualny rynek nieruchomości oraz zapoznając się z sąsiadującymi terenami (wartością okolicznych działek i planami inwestycyjnym na interesującym nas obszarze). Firma Wycena Nieruchomości Przemyśl Szymon Kasperski posiada dwie siedziby z dogodnym dojazdem (w Rzeszowie i Przemyślu), dzięki czemu łatwo spotkać się z nami osobiście. W razie potrzeby można również skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo.

Firma Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski wykonuje również swoje usługi na terenie innych miast w województwie podkarpackim:

Kontakt

Telefon
Telefon:
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Adres
Siedziba w Rzeszowie:
ul. Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Siedziba w Przemyślu:
ul. K. Brodzińskiego 4
37-700 Przemyśl

Napisz do nas

To pole nie może być puste
To pole nie może być puste
To pole nie może być puste