Zakres naszych usług

W ramach działalności firmy Wycena Nieruchomości Pruchnik Szymon Kasperski oferujemy przede wszystkim wycenę nieruchomości zlokalizowanych nie tylko w województwie podkarpackim, ale również na terenie całej Polski. Nasz doświadczony i wykwalifikowany rzeczoznawca majątkowy posiada stosowne uprawnienia zawodowe (nr 6044 - nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju) upoważniające go do opracowywania profesjonalnych operatów szacunkowych o mocy prawnej, które mogą być wykorzystywane w: sporach sądowych, transakcjach handlowych, podczas starania się o kredyt hipoteczny i w wielu innych sytuacjach. Świadczymy również usługi z zakresu wyceniania praw powiązanych z rynkiem nieruchomości. Posiadamy dwie siedziby z dogodnym dojazdem znajdujące się w Rzeszowie oraz Przemyślu. Jesteśmy również otwarci na kontakt telefoniczny, e-mailowy lub za pośrednictwem specjalnie przeznaczonego do tego celu formularza.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu wyceny nieruchomości klientom mieszkającym na terenie całego kraju. Zależy nam na dobru klienta i jego satysfakcji z uzyskanego przez nas efektu, dlatego gwarantujemy obiektywne podejście do tematu, bezpieczeństwo powierzonych nam informacji oraz niezależność sporządzanych przez rzeczoznawcę majątkowego opinii. Wszystkie zlecenia realizujemy w ustalonym z klientem terminie - rozumiemy, jak ważny w wielu sytuacjach jest czas. Oferujemy przy tym atrakcyjne ceny świadczonych przez nas usług, które ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Proponujemy także doradztwo, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości i stale aktualizowaną wiedzę na temat tego rynku.

Operat szacunkowy Pruchnik

Możemy opracować dla Ciebie profesjonalny operat szacunkowy Pruchnik, który może zyskać rangę wiążącego prawnie dokumentu urzędowego. Kosztorys ten sporządzany jest w formie pisemnej i przybiera określoną przez przepisy prawne oraz ogólnie przyjęte standardy zawodowe postać. Zawiera między innymi: opis interesującej nas nieruchomości, określenie celu jej wyceny, wymaganą dokumentację, cały tok obliczeń wykonanych w oparciu o odpowiednio dobraną metodę szacowania wartości nieruchomości wraz z wynikiem końcowym. Mający roczną ważność (w przypadku niewystąpienia żadnych ważnych zmian dotyczących danej nieruchomości) operat szacunkowy wykorzystywany jest najczęściej w przypadku starania się o kredyt hipoteczny, jak również podczas sporów sądowych oraz transakcji handlowych. Zapewniamy obiektywizm i niezależność opinii, które stanowią dla nas podstawę świadczonych usług.

Wycena mieszkań Pruchnik

Zajmujemy się wyceną mieszkań w Pruchniku, innych podkarpackich miastach oraz częściach kraju. Przyświecają nam obiektywizm, dokładność i niezależność opinii, które są niezbędne do sporządzenia profesjonalnego operatu szacunkowego zgodnego z zasadami zawartymi w Ustawie o gospodarce nieruchomościami i Ustawie o własności lokali. Podczas szacowania wartości rynkowej mieszkania bierzemy pod uwagę m.in.: jego metraż, stan techniczny, wykończenie, ewentualne obciążenia oraz lokalizację. Rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski dokonuje szczegółowych oględzin nieruchomości, a następnie sporządza dla niej profesjonalny kosztorys i oblicza rynkową wartość mieszkania. W przypadku szacowania wartości tego rodzaju nieruchomości odbywa się ono przy zastosowaniu metody porównawczej, podejścia kosztowego, podejścia dochodowego albo metody mieszanej. O posłużeniu się konkretną metodą decyduje rzeczoznawca majątkowy, wybierając tę najodpowiedniejszą dla danej sytuacji.

Wycena domów Pruchnik

Oferujemy usługi z zakresu wyceny domów zlokalizowanych w Pruchniku, innych podkarpackich miastach oraz na terenie całej Polski. Możemy oszacować wartość rynkową dla domu o statusie zakończonej budowy lub jeszcze nieukończonego. Do obu rodzajów nieruchomości podchodzimy oczywiście inaczej, stosując odmienne metody wykonywania obliczeń. W przypadku wyceny domów mamy do czynienia z budynkiem mieszkalnym usytuowanym na działce, która również posiada swoją rynkową wartość. Rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski bierze pod uwagę tę kwestię wraz z innymi czynnikami wpływającymi na wartość całej nieruchomości. Nasi klienci opracowany przez nas operat szacunkowy wykorzystują w różnych celach. Wśród najczęstszych sytuacji możemy wyróżnić: kredyty bankowe, transakcje handlowe, określanie podatków, podziały majątku, odszkodowania i inne. Działamy zgodnie z przepisami prawa i obowiązującymi standardami zawodowymi, stawiamy przy tym na pierwszym miejscu dobro naszych klientów oraz satysfakcję ze współpracy z nami.

Wycena działek Pruchnik

Wyceniamy działki budowlane, leśne i rolne dla naszych klientów prywatnych, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz instytucji państwowych. Wykonujemy profesjonalne kosztorysy w formie operatu szacunkowego, który może stanowić wiążący prawnie dokument urzędowy. Uprawniony do tego rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski w pierwszej kolejności dokonuje dokładnych oględzin wraz z przygotowaniem stosownej dokumentacji fotograficznej, a następnie analizuje rynek nieruchomości i sprawdza niezbędne dla oszacowania wartości rynkowej działki dokumenty. Są to przede wszystkim: księga wieczysta, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz decyzja o warunkach zabudowy. Obliczenia przeprowadzane w celu oszacowania wartości działki są wykonywane w oparciu o odpowiednio dobraną metodę (w tym wypadku podejście porównawcze albo dochodowe). Działania Wyceny Nieruchomości Pruchnik cechują się obiektywizmem, dyskrecją i rzetelnością. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Firma Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski wykonuje również swoje usługi na terenie innych miast w województwie podkarpackim:

Kontakt

Telefon
Telefon:
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Adres
Siedziba w Rzeszowie:
ul. Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Siedziba w Przemyślu:
ul. K. Brodzińskiego 4
37-700 Przemyśl

Napisz do nas

To pole nie może być puste
To pole nie może być puste
To pole nie może być puste