Czym się zajmujemy?

Zakres naszych usług obejmuje wycenę nieruchomości Radymno i wykonanie operatu szacunkowego dla: działek, mieszkań, domów jednorodzinnych, domów pozostających jeszcze w budowie, lokalów użytkowych, nieruchomości komercyjnych, itp. Posiadamy doświadczenie we współpracy z osobami prywatnymi, firmami oraz instytucjami państwowymi posiadającymi swoje nieruchomości zlokalizowane w województwie podkarpackim oraz w innych częściach kraju. Stale poszerzamy i regularnie aktualizujemy naszą wiedzą oraz zwiększamy kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wycenie każdej nieruchomości. Możemy dla Ciebie wykonać profesjonalny operat szacunkowy traktowany jako dokument o randze urzędowej, jako że rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski posiada specjalne uprawnienia w tym kierunku (uprawnienia zawodowe nr 6044 nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju).

Dlaczego warto współpracować z nami?

Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu dobro naszych klientów i ich satysfakcję z uzyskanych przez nas efektów, zachowując jednocześnie pełny obiektywizm i niezależność opinii. Działamy zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawie o gospodarce nieruchomościami, które stanowią podstawę dla tego typu działalności. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta oraz z wielkim zaangażowaniem i sumiennością realizujemy powierzone nam zadania. Z naszej strony gwarantujemy pełną dyskrecję, terminowość oraz atrakcyjne ceny naszych usług. Siedziby firmy Wycena Nieruchomości Radymno znajdują się w Rzeszowie (przy ulicy Miła 9c/8) oraz w Przemyślu (przy ulicy K. Brodzińskiego 4). Klienci niemieszkający w pobliżu jednego z naszych biur lub zwyczajnie preferujący inną formę kontaktu mogą do nas zadzwonić albo napisać wiadomość e-mailową bądź przy użyciu formularzu kontaktowego mieszczącego się na naszej stronie internetowej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde Twoje pytanie dotyczące zakresu naszych usług i warunków współpracy z nami.

Operat szacunkowy Radymno

Dla naszych klientów sporządzamy w formie pisemnej operat szacunkowy, który może być traktowany jako dokument urzędowy o mocy prawnej. Wykonuje go uprawniony do tego rzeczoznawca majątkowy Szymon Kasperski zgodnie z zasadami zawartymi w Ustawie o gospodarce nieruchomościami. Kosztorys ten musi zachowywać pełny obiektywizm, bezstronność i odpowiednią dokumentację, co właśnie gwarantujemy. Szacowana wartość danej nieruchomości określana przez naszego rzeczoznawcę majątkowego potwierdzana jest wymaganą dokumentacją oraz precyzyjnymi obliczeniami. Tak sporządzony dokument może być wykorzystywany w celach sprzedaży/kupna nieruchomości, w sporach sądowych, do przedłożenia w banku w przypadku starania się o udzielenie kredytu hipotecznego oraz w wielu innych sytuacjach. Gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonych nam danych i informacji oraz satysfakcję ze współpracy z naszym biurem. Ważność operatu szacunkowego Radymno wynosi rok (jeśli w tym czasie nie zmieniły się jakieś ważne dla danej nieruchomości kwestie, jak np. jej rodzaj).

Wycena mieszkań Radymno

Świadczymy usługi z zakresu wyceny mieszkań mieszczących się w Radymnie, Rzeszowie, Przemyślu i innych podkarpackich lokalizacjach. Jesteśmy także otwarci na współpracę z klientami posiadającymi nieruchomości na terenie całej Polski. Wycena mieszkań Radymno wykonywana przez rzeczoznawcę majątkowego Szymona Kasperskiego przebiega w oparciu o odpowiednio dobraną do konkretnej sytuacji metodę (kosztowa, porównawcza, dochodowa albo mieszana). Postępując zgodnie z zasadami obowiązującymi przy wybranym podejściu, gromadzi on wymaganą dokumentację stanowiącą punkt wyjścia dla precyzyjnych obliczeń zakończonych otrzymanym wynikiem, czyli obiektywną wartością rynkową danej nieruchomości. Podczas opracowywania profesjonalnego i w pełni miarodajnego kosztorysu mieszkania uwzględniamy wszystkie czynniki wpływające ujemnie lub dodatnio na jego wartość. Są to m.in.: okolica nieruchomości (odległość od przystanku, sklepów, itp.), jej metraż oraz stan techniczny i prawny.

Wycena domów Radymno

Wśród wycenianych przez nas nieruchomości miejsce szczególne zajmują domy ze względu na konieczność dwojakiego podejścia do tematu, ponieważ mamy do czynienia z budynkiem mieszkalnym znajdującym się na działce - samej w sobie mającej określoną wartość rynkową. Opracowywanie operatu szacunkowego tego typu nieruchomości zaczynamy od szczegółowych oględzin, podczas których wykonujemy niezbędną fotograficzną dokumentację. Następnie analizujemy wszystkie kwestie mające jakiekolwiek znaczenie dla wartości domu i w razie potrzeby korzystamy z dostępu do bazy aktów notarialnych. Zajmujemy się wyceną nie tylko tych wybudowanych i całkowicie wykończonych budynków mieszkalnych, ponieważ specjalizujemy się również w szacowaniu wartości domów pozostających jeszcze na etapie budowy. W tym wypadku profesjonalny operat szacunkowy jest najczęściej wykorzystywany do przydzielenia kredytu hipotecznego, który od potencjalnych kredytobiorców wymaga bank. Opracowany przez nas kosztorys bez obaw może zostać przedłożony w każdym banku prowadzącym swą działalność na polskim rynku.

Wycena działek Radymno

Jeśli jesteś w posiadaniu działki budowlanej, leśnej lub rolnej i potrzebujesz jej profesjonalnej wyceny, możesz zgłosić się do biura Wyceny Nieruchomości Radymno Szymon Kasperski. Wszystkie szczegóły możemy ustalić osobiście w naszej rzeszowskiej bądź przemyskiej siedzibie albo w kontakcie telefonicznym czy też e-mailowym. Korzystając z naszych usług, zaoszczędzisz czas na samodzielne podejmowane działania w celu wiarygodnego oszacowania rynkowej wartości działki, zyskasz gwarancję obiektywnej i niezależnej opinii oraz otrzymasz pisemny dokument mogący posiadać moc prawną. Możemy wykonać operat szacunkowy dla Twojej działki na podstawie obowiązujących przepisów prawa i wybranego podejścia (porównawczego albo dochodowego). Trzymamy się ustalonych terminów, zachowujemy w tajemnicy powierzone nam informacje i rzetelnie pracujemy nad każdym zleceniem. Stawiamy na pierwszym miejscu dobro naszych klientów i ich zadowolenie z profesjonalnie wykonanej wyceny nieruchomości.

Firma Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski wykonuje również swoje usługi na terenie innych miast w województwie podkarpackim:

Kontakt

Telefon
Telefon:
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00
Adres
Siedziba w Rzeszowie:
ul. Miła 9c/8
35-314 Rzeszów

Siedziba w Przemyślu:
ul. K. Brodzińskiego 4
37-700 Przemyśl

Napisz do nas

To pole nie może być puste
To pole nie może być puste
To pole nie może być puste